Разменени победи на "Чардафон", Антонио доволен от 17-годишните

Разменени победи постигнаха отборите на "Чардафон" в неделя, когато още три отбора на клуба участваха в шампионатите на зона "Мизия" в различните възрастови групи при подрастващите.

Повече...

14-годишните момичета без милост в Айтос

Никаква милост към своите съпернички не демонстрираха 14-годишните момичета на "Чардафон" в първия турнир по баскетбол за сезона от шампионата на обединената зона "Мизия-Загоре".

Повече...

17-годишните с две загуби на старта, Антонио Станков - доволен

17-годишните юноши на "Чардафон" стартираха с две загуби в първенството на зона "Мизия" по баскетбол, но техният наставник Антонио Станков остана доволен от видяното.

Повече...

Две победи на 13-годишните на Мариян Костадинов

Две победи в четвъртия кръг от първенството на зона "Мизия" постигнаха 13-годишните момчета на "Чардафон", водени от Мариян Костадинов.

Повече...

Девойките на ДЮФК „Янтра 2013“ спечелиха и втория турнир при 15-годишните

Девойките до 15 години на ДЮФК „Янтра 2013“ завоюваха първо място и във втория регионален турнир за сезона.

Повече...

12-годишните момичета на "Чардафон" пак на финали

За трети пореден път отборът на БК "Чардафон" се класира за финалите по баскетбол за момичета до 12 години.

Повече...

12-годишните момичета на „Чардафон-Орловец“ - десети в България

Заради многото отбори в тази възраст, през тази година до финалите бяха допуснати 16 тима. Воденият от Анита Крушева „Чардафон-Орловец“ след режисирания жребий на БФ „Баскетбол“ попадна в наглед безнадежната „Б“ група – заедно с „Нефтохимик“ (Бургас), „Ш

Повече...

14-годишните на "Чардафон - Орловец" първи в зона "Мизия"

С поредни две победи приключиха сезона в група „С“ на Североизточната конференция 14-годишните баскетболисти на „Чардафон-Орловец“.

Повече...

12-годишните момчета стартираха с 41:2 срещу „Спартак“ (Плевен)

„Най-радващо е, че не разчитаме на един-двама състезатели, а все повече момчета бележат“ - коментира Виктор Крушев, спортен директор на „Чардафон-Орловец“ и председател на треньорския съвет. В тази среща 7 момчета записаха сполу

Повече...

14-годишните хандбалистки на „Бъки“ започнаха сезона ударно

Ударен старт в новото първенство направи шампионският тим на ХК „Бъки“ при момичетата до 14 години. Възпитаничките на треньорките Анита Хараланова и Петя Панчева записаха три категорични победи в първия предзонален турнир за сезона, който с

Повече...

14-годишните момичета на ХК “Бъки” завоюваха сребърни медали на турнир в Алания

След като спечелиха всичко на родната сцена, момичетата до 14 години на хандбален клуб „Бъки“ представиха по чудесен начин Габрово и в чужбина. Шампионките и носителки на Купа България за 2014-та участваха в 20-то издание на международен ту

Повече...

14-годишните състезателки на ХК “Бъки” спечелиха шампионската титла!

14-годишните състезателки на хандбален клуб „Бъки“ са новите шампионки на България. Талантливите възпитанички на треньорите Петя Панчева, Анита Хараланова и Христо Коев потвърдиха статута си на №1 у нас като спечелиха финалния турнир от пър

Повече...

10-годишните момичета на ХК “Бъки” спечелиха първи трофей

Най-малките състезателки на хандбален клуб „Бъки“ спечелиха първи трофей. Момичетата до 10 години, селектирани от треньорките Петя Панчева и Анита Хараланова и трениращи активно едва от есента, триумфираха във финалния турнир на зона &bdquo

Повече...

14-годишните състезателки на „Бъки” спечелиха Купа България!

Хандбален клуб „Бъки“ спечели първи трофей за 2014 година. 14-годишните момичета, възпитанички на треньорките Петя Панчева и Анита Хараланова, потвърдиха авторитета на габровската хандбална школа като триумфираха в турнира Купа България.