С човек по-малко „Янтра” победи лидера „Септември” в София

Отборът на „Янтра“ постигна втора победа през сезона над лидера във Втора лига „Септември“ (София).

Повече...

„Янтра" завърши годината с победа, ще зимува на пето място

„Янтра“ надигра „Бдин“ (Видин) с 2:0 в отложен мач от 18-я кръг на първенството.

Повече...

Ръгбистите отстъпиха на „Валяците"

Мъжкият отбор на РК „Янтра“ допусна поражение с 4 точки разлика в първия си двубой от Държавното първенство по ръгби 15 за сезон 2023/2024

Повече...

Малшанс лиши „Янтра“ от победа в Ловеч

„Янтра“ надигра категорично като гост „Литекс“ в среща от 11-я кръг на първенството във Втора професионална лига, но си тръгна само с точка от градския стадион в Ловеч.

Повече...

Силно представяне и шампионски титли за ръгбистите на „Янтра“

Мъжкият тим на РК „Янтра“ спечели титлата от Държавното първенство по плажно ръгби.

Повече...

"Янтра" измъкна победа срещу лидера - 3:2

Воденият от Велислав Вуцов габровски тим вече е втори в класирането

Повече...

„Янтра“ отнесе „Беласица“ с 4:1 пред сериозен брой зрители

„Янтра“ удължи страхотната си серия в края на сезона на 8 мача без загуба.

Повече...

Девойките на „Янтра“ - трети в България!

Исторически успех постигнаха 13 годишните девойки на „Янтра“.

Повече...

„Янтра“ поведе на вицешампиона, но отстъпи в Берковица

Мъжкият отбор на „Янтра“ записа загуба при завръщането си в Държавното първенство по Ръгби 15 след тригодишна пауза.

Повече...

„Янтра“ изпусна „Локо“ (София) в Габрово – 1:1

Отборът на „Янтра“ спечели точка срещу борещия се за промоция в Първа лига тим на „Локомотив“ (София).

Повече...

Девойките на ДЮФК „Янтра 2013“ спечелиха и втория турнир при 15-годишните

Девойките до 15 години на ДЮФК „Янтра 2013“ завоюваха първо място и във втория регионален турнир за сезона.

Повече...

„Янтра“ изпусна „Лудогорец-2“ в 91-та минута

Отборът на „Янтра“ прекъсна негативната серия във Втора лига.

Повече...

„Янтра 2013“ поднесе изненадата в първия кръг на Държавното по футбол за жени

Дебютантът в Държавното първенство по футбол за жени „Янтра 2013“ поднесе изненадата в първия кръг на първенството за сезон 2020/2021, побеждавайки като гост състава на „Пълдин“ (Пловдив).

Повече...

Юношите на РК „Янтра“ станаха шампиони на Ръгби 7

Юношите на ръгби клуб „Янтра“ (Габрово) завоюваха златните отличия от Държавното първенство по Ръгби 7.

Повече...

ОФК „Янтра“ (Габрово) представи три нови попълнения за предстоящия сезон във Втора професионална футболна лига.

ПФК „Берое“ (Стара Загора) преотстъпва на габровския тим полузащитника Стоян Иванов и вратаря Иван Гошев.

Повече...

„Янтра 2019“ поведе на „Лудогорец“, но допусна обрат в Елитната U19

Юношите на „Янтра 2019“ отстъпиха с 1:2 на „Лудогорец 1945“ в двубой от II кръг на първенството в Елитната група U19.

Повече...

„Янтра Габрово“ започва зимната си подготовка на 14-и януари

„Янтра Габрово“ започва зимната си подготовка на 14-и януари На 14-и януари ще стартира зимната си подготовка мъжкият отбор на „Янтра Габрово“. Възпитаниците на треньора Петър Кръстев ще имат на разположение 40 дни да влязат в оптимална форма за втория дял от шампионата в Северозападната Трета лига, планиран да започне на 24-и февруари. На този етап корекции в състава не се предвиждат – не са търсени нови попълнения, няма да има и напускащи играчи.

Повече...

„Янтра 1919“ отстъпи на „Левски“ на „Априлов“

„Сините“ създадоха още доста голови положения. Ремзи Неджип пропусна две добри възможности през първата част, а стражът на домакините Александър Александров направи блестящо спасяване с една ръка след удар на Йордан Георгиев. „Янтра 1919“ пък пропусна златна възможност да излезе напред при 0:0 в 30-та минута.

Повече...

„Янтра 1919“ започна подготовка за елитната U19 с нов треньор

С нов треньор започна подготовка за дебютния си сезон в елитното юношеско първенство U19 отборът на „Янтра 1919“.

Повече...

„Янтра 1919“ взе градското дерби, но изпадна

Иначе и второто градско дерби събра сериозен брой зрители на стадион „Априлов“. Двата отбора направиха приличен мач, като общо взето си поделиха по едно полувреме. Домакините стояха по-добре през първата част и пропуснаха да реализират добри ситуации. Стилян Михайлов, Христо Цонев и Йордан Иванов стреляха покрай вратата на Георги Милчев.

Повече...

„Янтра Габрово“ започна зимната си подготовка

часа на терена с изкуствена трева в СК “Христо Ботев“. Четирима нови играчи се присъединяват към състава за втория полусезон. Постигната е договорка с Тодор Чирпанов и Николай Андреев, които през есента бяха в отбора на „Севлиево“.

Повече...

„Янтра Габрово” писа шестица на „Ботев”(Козлодуй)

С хеттрик на Пламен Кожухаров, по едно попадение на Мирослав Косев и Иво Христов, и автогол на домакините, габровският тим надигра като гост предпоследния в класирането - „Ботев“ (Козлодуй), с 6:2 и се изкачи на осмата позиция във временнот

Повече...

„Янтра Габрово” записа равенство в първата лятна контрола

Мъжкият отбор на „Янтра Габрово“ записа равенство в първата си предсезонна контрола. Габровският тим прие на стадион „Христо Ботев“ състава на „Павликени“, а срещата играна под проливния дъжд приключи при резултат 2:

Повече...

„Янтра” се издъни в предпоследния кръг и е на крачка от изпадане

Мъжкият отбор на „Янтра Габрово“ се издъни страхотно в предпоследния кръг на първенството в Северозападната „В“ група и е на крачка от изпадане.

Повече...

„Янтра Габрово” взе важна победа над „Павликени”, в петък приема „Трявна”

Мъжкият отбор на „Янтра Габрово“ взе много важна победа в битката за оставане в Северозападната „В“ аматьорска футболна група. В мач от 28-я кръг на първенството Митко Пантев и съотборниците му удариха на стадион „Христо Б